Skip Navigation LinksMinister Schedule

  
Altar Servers
  
EMCs
Edit
3/16/2017 7:00 PM
S. Naeger, S. Long, P. Butchko
 
3/18/2017 5:00 PM
W. Falcon, D. Falcon
S. Smith
J. Gergely, E. Kocian, C. Franzi
 
3/19/2017 8:00 AM
J. Taylor, N/P Heinnickel
E. Firment
D. Deaunovich, K. Dominick, R. Hlebechuk
 
3/19/2017 10:30 AM
B/L Naeger, J. Sandorf
R. Kurdziel
A. Wright, D. Saunders, N. Schifano
 
3/23/2017 7:00 PM
J. Pagano, J. Gergely, P. Butchko
 
3/25/2017 5:00 PM
B. Mayerchek, G. Zilli
L. Wotus
C. Franzi, P. Butchko, E. Kocian
 
3/26/2017 8:00 AM
A. Hardaway, Natalia Hardaway
S. Damico
J. Rosatti, J. Pagano, P. Tenerowicz
 
3/26/2017 10:30 AM
J. Brady, C. Tobin
K. Hayden
J. Ziegenfus, P. Hoschar, D. Bonnano
 
3/30/2017 7:00 PM
B. Krajc
 
4/1/2017 5:00 PM
W. Falcon, D. Falcon
E. Kocian, C. Franzi, J. Gergely
 
4/2/2017 8:00 AM
S. Blose, A/A Oshie
K. Dominick
P. Tenerowicz, M. Shafer, J. Pagano
 
4/2/2017 10:30 AM
G/W/S/ Kuhn, J. Sandorf
N. Schifano
D. Saunders, R. Holtzer, D. Bonanno
 
4/8/2017 5:00 PM
J. Vince, C/L Gallagher
M. Sorice, K. Patrick
C. Franzi, E. Kocian, M. Ruffner
 
4/9/2017 8:00 AM
S. Blose, A/N Hardaway
A. Heinnickel, E. Firment
K. Dominick, D. Deaunovich, B. Rock
 
4/9/2017 10:30 AM
C. Tobin, B. Mayercheck
A. Wright, G. Ross
P. Hoschar, S. Naeger, J. Ziegenfus
 
4/13/2017 7:00 PM
D. Lechman, K. Lechman, J. Taylor
K. Patrick
J. Gergely, S. Long, P. Butchko
 
4/14/2017 1:30 PM
N. Heinnickel, P. Heinnickel, B. Naeger
N. Altieri, K. Hayden
P. Butchko
 
4/15/2017 8:30 PM
N. Heinnickel, P. Heinnickel
C. Franzi, G. Yanity
P. Butchko, M. Ruffner, E. Kocian
 
4/16/2017 8:00 AM
J. Kurdziel, A/A Oshie
R. Kurdziel
R. Hlebechuk, J. Rosatti, S. Long
 
4/16/2017 10:30 AM
B. Naeger, L. Naeger
T. Rusbosin
D. Bonanno, R. Holtzer, D. Saunders
 
4/22/2017 5:00 PM
W. Falcon, D. Falcon
L. Wotus
J. Gergely, C. Frani, P. Butchko
 
4/23/2017 8:00 AM
J. Taylor, N/P Heinnickel
S. Damico
M. Shafer, J. Pagano, P. Tenerowicz
 
4/23/2017 10:30 AM
J. Brady, J. Sandorf
K. Govora
J. Zigenfus, D. Bonanno, P. Hoschar
 
4/29/2017 5:00 PM
J. Vince, C/L Gallagher
M. Sorice
M. Ruffner, E. Kocian, C. Franzi
 
4/30/2017 8:00 AM
A/N Hardaway, S. Blose
K. Dominick
D. Deaunovich, B. Rock, R. Hlebechuk
 
4/30/2017 10:30 AM
To be determined
CCD Children's Mass
S. Naeger, T. Rusbosin, N. Schifano
 
5/6/2017 5:00 PM
H. Noel, A. Kuhn
B. Krajc
 
5/7/2017 8:00 AM
J. Kurdziel, D/K Lechman
A. Heinnickel
 
5/7/2017 10:30 AM
To be determined
K. Hayden